Piła

Piła

ZAMKNIĘTY


 

Znajdziesz się w miejscu, w którym jedyną szansą na przeżycie będzie umiejętność pracy zespołowej. Nie pozwólcie, aby spotkał Was los poprzedników. Stając oko w oko z psychopatycznym mordercą musicie zachować zimną krew, aby nie było to wasze ostatnie 60 minut na tym padole.

pila
Czas gry: 60 minut
Liczba graczy: 3-5
Poziom trudności: dla początkujących

O pokoju:
Koncepcja pokoju jest najbardziej zbliżona do klasycznego escape roomu. Przed Wami wiele zagadek do rozwiązania, których konieczne będą umiejętności kooperacji, spostrzegawczość oraz umiejętność logicznego myślenia. Pokój jest bardziej zadaniowy, aniżeli fabularny, dzięki czemu, początkujący gracze mogą skupić się rozwiązywaniu kolejnych zagadek napotykanych na swojej drodze. Pokój przeznaczony jest dla osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją przygodę z escape roomami, ale również grupy bardziej zaawansowane znajdą tutaj coś dla siebie.

Pokoje oraz poziom zagadek przeznaczone są dla graczy w wieku 16+ lat, co nie oznacza, że w grupie nie może znaleźć się ktoś młodszy. Jeżeli w grupie osób znajduje się osoba poniżej 16 roku życia musi się w niej również znaleźć osoba pełnoletnia – opiekun.

Zanim zarezerwujesz, zapoznaj się z REGULAMINEM. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z jego akceptacją.

Rezerwacje dokonywane na krócej niż godzina przed rozpoczęciem gry, tylko telefonicznie.

Płatności w DO NOT ENTER dokonać można wyłącznie gotówką w PLN lub Voucherem Prezentowym.