CMENTARZYSKO

Cmentarzysko (thriller, fabularny)

cmentarzysko escape roomPoznaj mroczne miejsce, w którym doszło do tragicznych wydarzeń. Odkrywaj piękno otoczenia, ale nie zapominaj, że historia, w której bierzesz udział może być zgoła inna. Nie pozwól, aby był to Twój ostatni cmentarz w życiu, który odwiedzasz.
Czas gry: 60 minut
Liczba graczy: 2-5
Poziom trudności: dla doświadczonych
Cena: 99 zł
Dzień pokoju: czwartek (-10 zł)

 

 

O pokoju:
Cmentarzysko to połączenie klasyki oraz fabuły. Grając poznajecie historie tego miejsca i pojmujecie, że ta otaczająca Was piękna sceneria, była świadkiem wielu tragicznych wydarzeń. Przez całą grę towarzyszyć Wam będzie pewna mała zabłąkana dusza, której musicie pomóc, aby wydostać się z pomieszczenia. Zagadki zaprojektowany w tym pokoju przeznaczone są dla doświadczonych graczy, jednak niektóre grupy początkujących również świetnie dają sobie radę. Pokój charakteryzuje się dosyć rozbudowaną fabułą, jednak nie brakuje w nim również zagadek zadaniowych. Dużym atutem jest niecodzienny wystrój, który niektórych graczy przyprawia o zdumienie.

Pokoje oraz poziom zagadek przeznaczone są dla graczy w wieku 16+ lat, co nie oznacza, że w grupie nie może znaleźć się ktoś młodszy. Jeżeli grupie osób znajduje się osoba poniżej 16 roku życia w tej grupie musi się również znajdować osoba pełnoletnia – opiekun.

 

Zanim zarezerwujesz, zapoznaj się z REGULAMINEM. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z jego akceptacją.

Rezerwacje dokonywane na krócej niż godzina przed rozpoczęciem gry, tylko telefonicznie.