KOLEKCJONER DUSZ

Kolekcjoner Dusz (horror, fabularny)

(dawniej „Nawiedzony Strych”)

kolekcjoner duszOd samego początku czujecie, że nie jesteście mile widziani na tym dziwnym strychu. Wiecie tylko, że przed Wami była tu grupa ludzi, którzy  postanowili”pobawilć się” w wywoływanie duchów. Niestety nie wiadomo co się z nimi stało. Prawdopodobnie sprawcą ich zniknięcia jest istota, którą udało im się przywołać do naszego, wymiaru. Teraz to Wasze dusze są w niebezpieczeństwie, a Wy musicie się TYM CZYMŚ zmierzyć. Przechodzące po plecach dreszcze oraz uczucie wszechogarniającego zła, czyhającego w tym miejscu, wcale Wam nie ułatwiają zadania.
Czas gry: 75 minut
Liczba graczy: 2-5
Poziom trudności: dla ekspertów
Cena: 119 zł
Dzień pokoju: wtorek (-10 zł)

 

 

O pokoju:
POKÓJ JEST PROPOZYCJĄ DLA GRUP, KTÓRE MAJĄ JUŻ DOŚWIADCZENIE W PRZYNAJMNIEJ KILKU ESCAPE ROOM-ACH.

Kolekcjoner Dusz jest inny niż większość escape room-ów z jakimi mieliście do czynienia do tej pory. Jest on w pełni fabularny – Wy również jesteście częścią tej fabuły. Na swojej drodze spotkacie zagadki zmuszające Was do zmiany sposobu myślenia towarzyszącego w innych pokojach.

Pokój to również gratka dla tych, dla których standardowe 60 min w ER to za mało 🙂

Pokoje oraz poziom zagadek przeznaczone są dla graczy w wieku 16+ lat, co nie oznacza, że w grupie nie może znaleźć się ktoś młodszy. Jeżeli grupie osób znajduje się osoba poniżej 16 roku życia w tej grupie musi się również znajdować osoba pełnoletnia – opiekun.